پشتیبانی : 09123953595  واتساپ :09223938541

پشتیبانی : 09123953595  واتساپ :09223938541

0
نکات مهم خرید منسوجات هتلی
منسوجات هتلی به مجموعه‌ای از محصولات نساجی گفته می‌شود که در هتل‌ها استفاده می‌شوند. این منسوجات شامل انواع مختلف پارچه‌ها و محصولات نساجی هستند که برای ارائه راحتی و خدمات به مهمانان هتل طراحی شده‌اند. برخی از مهم‌ ترین انواع منسوجات هتلی عبارتند از:

امکانات هاستل هتل
اولین نگرانی قبل از سفر پیدا کردن یک اقامتگاه، هتل می باشد. همانطور که در مقالات قبلی نیز ذکر شد هتل ها و یا مراکز اقامتی دارای درجه بندی های مختلف بر اساس رتبه، لوکیشن مورد نظر و ... می باشد که بسته به هدف سفر مورد استفاده و رزرو قرار می گیرند.

انواع دستگاه های نظافت صنعتی
نظافت صنعتی فعالیتی است که در محیط‌های صنعتی و تجاری برای تمیز نگه داشتن و بهداشت محیط انجام می شود. این فعالیت شامل تمیز کردن، ضدعفونی کردن، حفظ نظم و ترتیب، دفع زباله و موارد مشابه می‌شود. در محیط‌های صنعتی مانند کارخانه‌ها، انبارها، ادارات و مراکز خدماتی، نظافت صنعتی اهمیت بسیاری دارد زیرا از یک سو به افزایش بهره‌وری کارکنان و ایجاد محیط کار سالم کمک می‌کند و از سوی دیگر به حفظ تمیزی و بهداشت عمومی کمک می‌کند.

پک بهداشتی هتلی

پک بهداشتی هتلی از جمله ملزومات هتلی می باشد که امروزه با آرم یا لوگوی اختصاصی مجموعه و یا اقامتگاه تولید و عرضه می شود. بسیاری از مراکز اقامتی، بیمارستان ها و ... جهت برندینگ و یا اختصاصی کردن پک های بهداشتی خود از چاپ لوگو و یا آرم اختصاصی خود استفاده می کنند.

خدمات خانه داری هتل چیست؟
خدمات خانه داری هتل به مجموعه‌ای از خدمات ارائه شده در هتل‌ها گفته می‌شود که همه آنها با هدف ایجاد راحتی و رضایت بیشتر برای مهمانان است. این خدمات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

انواع هتل
 همانطور که می دانید همه ما هنگام رزرو هتل با اصطلاحاتی مانند یک ستاره، دو ستاره، سه ستاره و ... برخورده ایم. درصد زیادی از افراد می دانند که ستاره بندی و یا درجه و رتبه بندی هتل ها و مکان های اقامتی بر اساس امکانات آن ها خواهد بود.

آشنایی با انواع ظروف هتلی
ظروف پذیرایی در هتل‌ها و رستوران‌ها می‌توانند بسیار متنوع باشند و به ویژگی‌های مختلفی از جمله نوع غذا، تعداد میهمانان، سبک سرو، فضای رویایی و بودجه مشتریان پاسخ دهند. در ادامه، برخی از انواع معمول ظروف پذیرایی تجهیزات رستوران را ذکر می‌کنیم.

استاندارد های طراحی هتل 5 ستاره
طراحی یک هتل 5 ستاره نیاز به توجه به امکانات و استانداردهای بسیار بالایی دارد. این استانداردها شامل موارد مختلفی است که به طور کلی به ارائه تجربه لوکس و خدمات بی نظیر برای مهمانان می‌پردازند. در زیر چندین امکانات و استانداردهای طراحی هتل 5 ستاره آورده شده است

صفحه1 از2

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه سیاحتی آریا اندیشه لیدوما می باشد. طراحی و پشتیبان شهریار هاست